Externí odkazy

Kluby

🇦🇺 Austrálie

Cavalier King Charles Spaniel Club Of Canberra (Inc) ckcsclubcanberra.com
Cavalier King Charles Spaniel Club Of N.S.W. Inc www.cavaliersnsw.com
Cavalier King Charles Spaniel Club of Queensland vwyness@bigpond.net.au
Cavalier King Charles Spaniel Club of South Australia (Inc) www.cavaliersa.com
Cavalier King Charles Spaniel Club Of Victoria (Inc) www.cavalierclubvictoria.com

🇧🇪 Belgie

Le Amis Des Espagneuls Nains Anglais www.aena.be
Pejatoyspa www.pejatoyspa.be

🇨🇦 Kanada

Cavalier Fanciers of Southern Ontario www.cavalierfanciers.ca
Cavalier King Charles Spaniel Club of British Columbia
Cavalier King Charles Spaniel Club of Canada www.cavaliercanada.com
Eastlake Cavalier Club

🇨🇿 Česká republika

Cavalier King Charles Spaniel klub Čech, Moravy a Slezska www.cavalierclub.cz
Klubu chovatelů Kavalír a King Charles španělů Praha www.kavalir-king-klub.org

🇩🇪 Německo

International Club Für Cavalier King Charles Spaniel E.V. www.icc-cavaliere.de

🇩🇰 Dánsko

The Cavalier King Charles Spaniel Club In Denmark www.cavalierklubben.dk

🇪🇪 Estonsko

Estonian Cavalier King Charles Spaniels Breed Association www.cavalier.ee

🇫🇮 Finsko

The Finnish Cavalier King Charles Spaniel Club www.cavalieryhdistys.com

🇫🇷 Francie

Club Des Epagneuls Nains Anglais www.cena.asso.fr

🇬🇧 Spojené království

Eastern Counties Cavalier King Charles Spaniel Society www.easterncavalier.co.uk
Humberside Cavalier King Charles Spaniel Club www.humbersidecavalier.co.uk
Midland Cavalier King Charles Spaniel Club www.midlandcavalier.co.uk
Northern Cavalier King Charles Spaniel Society www.northerncavalier.co.uk
Scottish Cavalier King Charles Spaniel Club www.thescottishcavalierclub.co.uk
Southern Cavalier King Charles Spaniel Club www.southerncavalier.co.uk
The Cavalier King Charles Spaniel Club www.thecavalierclub.co.uk
The Northern Ireland Cavalier King Charles Spaniel Club www.cavaliers.co.uk/northernireland.htm
The South & West Wales Cavalier King Charles Spaniel Club www.cavaliers.co.uk/s+ww/index.htm
Three Counties Peke And Cavalier Society
West Of England Cavalier King Charles Spaniel Club www.cavaliers.co.uk/westofeng/westofeng.htm

🇬🇷 Řecko

The Cavalier King Charles Spaniel Club of Greece www.okae.gr

🇮🇪 Irsko

Cavalier King Charles Spaniel Club of Ireland www.irishcavalierclub.com

🇮🇹 Itálie

Cavalier King Charles Spaniel Sez 5

🇳🇱 Nizozemsko

Cavalier Club Nederland www.cavalierclub.nl

🇳🇴 Norsko

The Norwegian Cavalier Club www.cavalierklubben.no

🇳🇿 Nový Zéland

Canterbury C.K.C.S. Club
Central Cavalier & King Charles Spaniel Club
East Coast C.K.C.S. Club
Otago-Southland C.K.C.S. Club
Tiki Cavalier King Charles Spaniel Club

🇸🇪 Švédsko

The Swedish Cavalier King Charles Spaniel Club www.cavaliersallskapet.net

🇸🇰 Slovensko

Slovenský Cavalier a King Charles Spaniel Klub cavalier.sk

🇺🇸 Spojené státy

Cavalier King Charles Spaniel Club U.S.A. www.ckcsc.org
The American Cavalier King Charles Spaniel Club Inc. www.ackcsc.org

🇿🇦 Jihoafrická republika

The Cavalier King Charles Spaniel Club Of The Rand www.cavalierkingcharlesspanielclub.co.za
The Cavalier King Charles Spaniel Club Of The Western Cape www.cavalierswesterncape.co.za
American Kennel Club
www.akc.org
Federation Cynologique Internationale
www.fci.be
Českomoravská kynologická unie
www.cmku.org